DOLINA NOTECI Premium bogato s pegatko in jabolkom – mokra hrana za pse – 800g
Kód: DLPDNTKAM0024Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium bogato s pegatko in jabolkom – mokra hrana za pse – 800g| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 800 g |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Proteíny | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921310099 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Proteíny: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
