DOLINA NOTECI Premium Bohaté na hovädzie mäso - mokré krmivo pre psov - 800 g
Kód: AMABEZKAR2904Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium Bohaté na hovädzie mäso - mokré krmivo pre psov - 800 g| Množstvo | 1 |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso, Bravčové |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Typ balenia | Plechovka |
| Typ dávkovača | Plechovka |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kapacita | 800 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah horčíka (v 100 g) | 2 mg |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah jódu (na 100 g) | 300 μg |
| Proteíny | 11% |
| Obsah zinku (na 100 g) | 30 mg |
| Obsah tuku | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921300007 |
| Množstvo: | 1 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso, Bravčové |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Typ dávkovača: | Plechovka |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kapacita: | 800 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah horčíka (v 100 g): | 2 mg |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah jódu (na 100 g): | 300 μg |
| Proteíny: | 11% |
| Obsah zinku (na 100 g): | 30 mg |
| Obsah tuku: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
