Dolina Noteci Rafi mokré krmivo pre psov s jahňacím mäsom - 800g
Kód: DLZDNTKMP0210Podrobný popis
Dolina Noteci Rafi mokré krmivo pre psov s jahňacím mäsom - 800g| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Séria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vhodné pre | Pes |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Proteíny | 9% |
| Fosforu | 0,25% |
| Obsah mangánu | 2 mg/kg |
| Obsah tuku | 7% |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah zinku | 30 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 450 IU/kg |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vápnik | 0,3% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah vitamínu E | 40 mg/kg |
| Obsah jódu | 0,3 mg/kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah medi | 0,4 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921305019 |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Séria: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vhodné pre: | Pes |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Proteíny: | 9% |
| Fosforu: | 0,25% |
| Obsah mangánu: | 2 mg/kg |
| Obsah tuku: | 7% |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah zinku: | 30 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 450 IU/kg |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vápnik: | 0,3% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah vitamínu E: | 40 mg/kg |
| Obsah jódu: | 0,3 mg/kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah medi: | 0,4 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
