EUKANUBA Life Care Puppy Rich in trout and sweet potatoes - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPEUKKAM0003Podrobný popis
EUKANUBA Life Care Puppy Rich in trout and sweet potatoes - vlhké krmivo pre psov - 400g| Séria | EUKANUBA Life Care |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 400 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Proteíny | 10,5% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8710255206202 |
| Séria: | EUKANUBA Life Care |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Proteíny: | 10,5% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
