EUKANUBA Life Care Rich in beef and pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPEUKKAM0006Podrobný popis
EUKANUBA Life Care Rich in beef and pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 400g| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Séria | EUKANUBA Life Care |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Proteíny | 10% |
| Obsah tuku | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8710255206226 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Séria: | EUKANUBA Life Care |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
