EUKANUBA Life Care Senior Rich in beef with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPEUKKAM0010Podrobný popis
EUKANUBA Life Care Senior Rich in beef with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 400g| Séria | EUKANUBA Life Care |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Proteíny | 9% |
| Obsah tuku | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8710255206264 |
| Séria: | EUKANUBA Life Care |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Proteíny: | 9% |
| Obsah tuku: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
