Farmina Vet Life Diet DOG Gastrointestinal 300 g
Kód: DLZFRMKMP0006Podrobný popis
Farmina Vet Life Diet DOG Gastrointestinal 300 g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie | Podpora správnej funkcie čriev, dostatočná hydratácia organizmu |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pankreatická nedostatočnosť, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Séria | FARMINA VET Life |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Pankreas |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Batat |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vhodné pre | Pes |
| Hmotnosť | 300 g |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Fosforu | 0,2% |
| Obsah medi | 19 mg/kg |
| Obsah zinku | 280 mg/kg |
| Obsah tuku | 4% |
| Hrubý popol | 2,6% |
| Obsah vlhkosti | 70,8% |
| Vápnik | 0,27% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah mangánu | 114 mg/kg |
| Proteíny | 8,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8606014102796 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie: | Podpora správnej funkcie čriev, dostatočná hydratácia organizmu |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pankreatická nedostatočnosť, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Séria: | FARMINA VET Life |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Pankreas |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Batat |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vhodné pre: | Pes |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Fosforu: | 0,2% |
| Obsah medi: | 19 mg/kg |
| Obsah zinku: | 280 mg/kg |
| Obsah tuku: | 4% |
| Hrubý popol: | 2,6% |
| Obsah vlhkosti: | 70,8% |
| Vápnik: | 0,27% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah mangánu: | 114 mg/kg |
| Proteíny: | 8,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
