HILL'S PD Canine Digestive Care Low Fat i/d Stew - mokré krmivo pre psov - 354 g
Kód: DLZHLSKMP0026Podrobný popis
HILL'S PD Canine Digestive Care Low Fat i/d Stew - mokré krmivo pre psov - 354 g| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Zelenina, ryža |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Pankreatitída, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD) |
| Vhodné pre | Pes |
| Hlavná chuť | Morka |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Účinky na zdravie | Podpora správnej funkcie čriev, dostatočná hydratácia organizmu |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Bez cukru | Nie |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 354 g |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Precitlivenosť na potraviny |
| Objem na jednu porciu | 354 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Fosforu | 0,13% |
| Obsah tuku | 1,9% |
| Sodík | 0,1% |
| Obsah vlhkosti | 78,3% |
| Obsah horčíka | 0,02% |
| Obsah vlákniny (%) | 0,41% |
| Obsah draslíka | 0,21% |
| Hrubý popol | 1,4% |
| Vápnik | 0,19% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 052742039879 |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Zelenina, ryža |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Pankreatitída, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD) |
| Vhodné pre: | Pes |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Účinky na zdravie: | Podpora správnej funkcie čriev, dostatočná hydratácia organizmu |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Bez cukru: | Nie |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 354 g |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Precitlivenosť na potraviny |
| Objem na jednu porciu: | 354 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Fosforu: | 0,13% |
| Obsah tuku: | 1,9% |
| Sodík: | 0,1% |
| Obsah vlhkosti: | 78,3% |
| Obsah horčíka: | 0,02% |
| Obsah vlákniny (%): | 0,41% |
| Obsah draslíka: | 0,21% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
| Vápnik: | 0,19% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
