HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d
Kód: DLZHLSKMP0029Podrobný popis
HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d| Ďalšie funkcie | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Objem na jednu porciu | 370 g |
| Hmotnosť | 370 g |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Účinky na zdravie | citlivý tráviaci systém |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Nie |
| Vhodné pre | Pes |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 5,2% |
| Obsah vlhkosti | 75,4% |
| Hrubý popol | 1,4% |
| Obsah tuku | 3,9% |
| Vápnik | 0,2% |
| Obsah horčíka | 0,02% |
| Obsah vlákniny (%) | 1,4% |
| Obsah draslíka | 0,21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 052742039718 |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Objem na jednu porciu: | 370 g |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Účinky na zdravie: | citlivý tráviaci systém |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Nie |
| Vhodné pre: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 5,2% |
| Obsah vlhkosti: | 75,4% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
| Obsah tuku: | 3,9% |
| Vápnik: | 0,2% |
| Obsah horčíka: | 0,02% |
| Obsah vlákniny (%): | 1,4% |
| Obsah draslíka: | 0,21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
