HILL'S Prescription Diet Weight loss r/d - mokré krmivo pre psov - 350g
Kód: VETHLSKMP0006Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Weight loss r/d - mokré krmivo pre psov - 350g| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Plechovka |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hmotnosť | 350 g |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Obsah vlhkosti | 74,1% |
| Hrubý popol | 1,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 052742059730 |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Obsah vlhkosti: | 74,1% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
