JOHN DOG Pumpkin Line Mono Wild boar with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLPJDOKAM0055Podrobný popis
JOHN DOG Pumpkin Line Mono Wild boar with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 800g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Séria | JOHN DOG Pumpkin |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 800 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Obsah tuku | 5,8% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 10,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5903769000753 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | JOHN DOG Pumpkin |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Obsah tuku: | 5,8% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 10,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
