JOHN DOG Pumpkin Mono Turkey with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLPJDOKAM0041Podrobný popis
JOHN DOG Pumpkin Mono Turkey with pumpkin - vlhké krmivo pre psov - 800g| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť | 800 g |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | JOHN DOG Pumpkin |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Monobielkoviny |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 5,8% |
| Proteíny | 10,5% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5903769000777 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | JOHN DOG Pumpkin |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Monobielkoviny |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 5,8% |
| Proteíny: | 10,5% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
