NATURE'S PROTECTION Adult Venison - mokra hrana za pse - 400 g
Kód: DLPNPOKAM0011Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Adult Venison - mokra hrana za pse - 400 g| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Plechovka |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 400 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 10,6% |
| Obsah vlhkosti | 75% |
| Hrubý popol | 2,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4771317450937 |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 10,6% |
| Obsah vlhkosti: | 75% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
