O'CANIS Konské mäso so zeleninou a semienkami - mokré krmivo pre psov - 800 g
Kód: DLZOCAKMP0010Podrobný popis
O'CANIS Konské mäso so zeleninou a semienkami - mokré krmivo pre psov - 800 g| Typ zvieraťa | Pes |
| Chuť krmiva | Mrkva, Konské mäso |
| Hmotnosť | 800 g |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Objem na jednu porciu | 800 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ produktu | Mokré krmivo |
| Vhodné pre | Pes |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 11,4% |
| Obsah tuku | 7,2% |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Obsah vlhkosti | 75% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4260118921659 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Chuť krmiva: | Mrkva, Konské mäso |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Objem na jednu porciu: | 800 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ produktu: | Mokré krmivo |
| Vhodné pre: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 11,4% |
| Obsah tuku: | 7,2% |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Obsah vlhkosti: | 75% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
