OASY One Protein Adult Medium/Large Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPOASKAM0011Podrobný popis
OASY One Protein Adult Medium/Large Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | OASY One Protein |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť | Losos |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8053017342344 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | OASY One Protein |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
