OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Duck - vlhké krmivo pre psov - 200g
Kód: DLPOASKAM0008Podrobný popis
OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Duck - vlhké krmivo pre psov - 200g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Bez gluténu | Áno |
| Séria | OASY One Protein |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 200 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Proteíny | 8% |
| Obsah tuku | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8054329511978 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Bez gluténu: | Áno |
| Séria: | OASY One Protein |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Proteíny: | 8% |
| Obsah tuku: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
