OLLO Plus Collagen Mono Beef - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPOLLKAM0025Podrobný popis
OLLO Plus Collagen Mono Beef - vlhké krmivo pre psov - 400g| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Aktívny, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Neznášanlivosť obilnín, Ochrana kĺbov, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | OLLO Plus |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Proteíny | 10,7% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Obsah vlhkosti | 77,8% |
| Hrubý popol | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513947 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Aktívny, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Neznášanlivosť obilnín, Ochrana kĺbov, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | OLLO Plus |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Proteíny: | 10,7% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Obsah vlhkosti: | 77,8% |
| Hrubý popol: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
