OLLO Plus Collagen Mono Lamb - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPOLLKAM0027Podrobný popis
OLLO Plus Collagen Mono Lamb - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Séria | OLLO Plus |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny, Aktívny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana kĺbov, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Proteíny | 10,1% |
| Obsah tuku | 6,7% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Hrubý popol | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513985 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Séria: | OLLO Plus |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny, Aktívny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana kĺbov, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Proteíny: | 10,1% |
| Obsah tuku: | 6,7% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
