OLLO Umami Lamb and beef - vlhké krmivo pre psov - 850g
Kód: DLPOLLKAM0019Podrobný popis
OLLO Umami Lamb and beef - vlhké krmivo pre psov - 850g| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 850 g |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 10% |
| Obsah vlhkosti | 66% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Proteíny | 18% |
| Hrubý popol | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513251 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 66% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
| Proteíny: | 18% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
