PAKA ZWIERZAKA Game and salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPPZWKAM0002Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Game and salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 10,4% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 76% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5907780109259 |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 10,4% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 76% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
