PEDIGREE Junior Selection Mix - Mokré krmivo pre psov - 12x100 g
Kód: DLPPEDKAM0002Podrobný popis
PEDIGREE Junior Selection Mix - Mokré krmivo pre psov - 12x100 g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Chuť krmiva | Hydina, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vhodné pre | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Objem na jednu porciu | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu | Nie |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso, Jahňacie, Hydina |
| Hmotnosť | 12 x 100 g |
| Bez cukru | Nie |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah vlhkosti | 80,5% |
| Obsah tuku | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5900951270550 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Chuť krmiva: | Hydina, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vhodné pre: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Objem na jednu porciu: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Nie |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso, Jahňacie, Hydina |
| Hmotnosť: | 12 x 100 g |
| Bez cukru: | Nie |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah vlhkosti: | 80,5% |
| Obsah tuku: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
