PEDIGREE Zmes chutí pre dospelých psov so zeleninou v omáčke - mokré krmivo pre psov - 40x100g
Kód: DLZPEDKMP0009Podrobný popis
PEDIGREE Zmes chutí pre dospelých psov so zeleninou v omáčke - mokré krmivo pre psov - 40x100g| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso, Zelenina, Mrkva, Turecko, Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Zmes chutí, Jahňacie, Kuracie mäso, Morka |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 40 x 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 82,5% |
| Obsah tuku | 3,8% |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5900951267857 |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso, Zelenina, Mrkva, Turecko, Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí, Jahňacie, Kuracie mäso, Morka |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 40 x 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 82,5% |
| Obsah tuku: | 3,8% |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
