PLATINUM Menu Adult Iberico+Turkey - vlhké krmivo pre psov - 185g
Kód: DLPPL1KAM0006Podrobný popis
PLATINUM Menu Adult Iberico+Turkey - vlhké krmivo pre psov - 185g| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | PLATINUM Menu |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Správne trávenie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 185 g |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Lepenka |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol | 2,2% |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Proteíny | 14,5% |
| Obsah vlhkosti | 69% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4260208741105 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | PLATINUM Menu |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Správne trávenie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol: | 2,2% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
| Proteíny: | 14,5% |
| Obsah vlhkosti: | 69% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
