PRIME BITE Mono Trout with sweet potato - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPGDOKAM0007Podrobný popis
PRIME BITE Mono Trout with sweet potato - vlhké krmivo pre psov - 400g| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 11,2% |
| Obsah tuku | 2% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904730806527 |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 11,2% |
| Obsah tuku: | 2% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
