ROYAL CANIN Dog Satiety Loaf VHN - vlhké krmivo pre psov - 195g
Kód: DLZROYKMP0003Podrobný popis
ROYAL CANIN Dog Satiety Loaf VHN - vlhké krmivo pre psov - 195g| Hlavná chuť | Mäso |
| Hmotnosť | 195 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | ROYAL CANIN Satiety |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 2% |
| Proteíny | 8% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579311875 |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Hmotnosť: | 195 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | ROYAL CANIN Satiety |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 2% |
| Proteíny: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
