ROYAL CANIN Exigent Mokré krmivo pre psov Paštéta 12x85 g
Kód: DLZROYKMP0026Podrobný popis
ROYAL CANIN Exigent Mokré krmivo pre psov Paštéta 12x85 g| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Typ produktu | Mokré krmivo |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Vhodné pre | Pes |
| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | balíček |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vyberavosť |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah vlhkosti | 79,5% |
| Proteíny | 8,5% |
| Obsah medi | 2,5 mg/kg |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Obsah zinku | 12 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Obsah jódu | 0,3 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 170 IU/kg |
| Obsah mangánu | 1,2 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579009451 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Typ produktu: | Mokré krmivo |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Vhodné pre: | Pes |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | balíček |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vyberavosť |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah vlhkosti: | 79,5% |
| Proteíny: | 8,5% |
| Obsah medi: | 2,5 mg/kg |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Obsah zinku: | 12 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Obsah jódu: | 0,3 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 170 IU/kg |
| Obsah mangánu: | 1,2 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
