ROYAL CANIN Medium Ageing Loaf - vlhké krmivo pre psov - 410g
Kód: DLPROYKAM0006Podrobný popis
ROYAL CANIN Medium Ageing Loaf - vlhké krmivo pre psov - 410g| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hmotnosť | 410 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Vitalita, Ochrana svalovej hmoty |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora imunity |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Obsah vlhkosti | 79,7% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579029824 |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hmotnosť: | 410 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Vitalita, Ochrana svalovej hmoty |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora imunity |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Obsah vlhkosti: | 79,7% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
