ROYAL CANIN Renal Special - vlhké krmivo pre psov - 410g
Kód: DLZROYKMP0069Podrobný popis
ROYAL CANIN Renal Special - vlhké krmivo pre psov - 410g| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Nedostatočný výkon obličiek, Zdravé obličky, Ochrana obličiek |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | ROYAL CANIN Renal |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 410 g |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Hrubý popol | 1,9% |
| Obsah tuku | 9% |
| Obsah vlhkosti | 65% |
| Proteíny | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579000762 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Nedostatočný výkon obličiek, Zdravé obličky, Ochrana obličiek |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | ROYAL CANIN Renal |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 410 g |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Hrubý popol: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Obsah vlhkosti: | 65% |
| Proteíny: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
