ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog - konzerva 195g
Kód: AMABEZKAR0916Podrobný popis
ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog - konzerva 195g| Množstvo | 1 |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Tehotenstvo a dojčenie |
| Kategória | Pre psa |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Typ dávkovača | Plechovka |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Kapacita | 195 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Tehotná alebo matka |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Obsah horčíka (v 100 g) | 1,3 mg |
| Hrubý popol | 1,5% |
| Proteíny | 10% |
| Obsah zinku (na 100 g) | 13 mg |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579311462 |
| Množstvo: | 1 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Tehotenstvo a dojčenie |
| Kategória: | Pre psa |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Typ dávkovača: | Plechovka |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Kapacita: | 195 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Tehotná alebo matka |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Obsah horčíka (v 100 g): | 1,3 mg |
| Hrubý popol: | 1,5% |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah zinku (na 100 g): | 13 mg |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
