ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Canine - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLZROYKMP0059Podrobný popis
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Canine - vlhké krmivo pre psov - 400g| Neobsahuje sóju | Nie |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Séria | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Typ balenia | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Proteíny | 7% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Hrubý popol | 2,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579311004 |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Séria: | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Proteíny: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
