SYTA MICHA Chef Mono Pork with vegetables - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPSMHKAM0047Podrobný popis
SYTA MICHA Chef Mono Pork with vegetables - vlhké krmivo pre psov - 400g| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pre eliminačné diéty, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Nie je veľmi aktívna, Alergia na potraviny, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | SYTA MICHA Chef |
| Hmotnosť | 400 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 83,9% |
| Proteíny | 6% |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Obsah tuku | 5,6% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5908450548002 |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pre eliminačné diéty, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Nie je veľmi aktívna, Alergia na potraviny, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | SYTA MICHA Chef |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 83,9% |
| Proteíny: | 6% |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 5,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
