TROVET Unique Protein UPV Venison Mono - mokré krmivo pre psov a mačky - 200g
Kód: VETTVTKMP0019Podrobný popis
TROVET Unique Protein UPV Venison Mono - mokré krmivo pre psov a mačky - 200g| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Doplnkové krmivo |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Hmotnosť | 200 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Always keep the product in a sealed container., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 7% |
| Hrubý popol | 0,9% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Obsah vlhkosti | 83% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811031417 |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Doplnkové krmivo |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Always keep the product in a sealed container., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 7% |
| Hrubý popol: | 0,9% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Obsah vlhkosti: | 83% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
