TROVET Urinary Struvite 400g kuracie, bravčové Adult
Kód: VETTVTKMP0015Podrobný popis
TROVET Urinary Struvite 400g kuracie, bravčové Adult| Hlavná chuť | Bravčové mäso, Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ dávkovača | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene, Pre seniorov |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kapacita | 400 g |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Bravčové |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 400 g |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 76% |
| Proteíny | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001229 |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso, Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ dávkovača: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene, Pre seniorov |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kapacita: | 400 g |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Bravčové |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 76% |
| Proteíny: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
