VETEXPERT Hypoallergenic Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: VETVEEKMP0002Podrobný popis
VETEXPERT Hypoallergenic Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 400g| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 2,3% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 10% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211322 |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 2,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
