VETEXPERT Raw Paleo Duoprotein Turkey & Cod Adult - vlhké krmivo pre psov - 200g
Kód: DLPVEEKAM0025Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Duoprotein Turkey & Cod Adult - vlhké krmivo pre psov - 200g| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo, RAW PALEO Duoprotein |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Proteíny | 10,3% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 4,9% |
| Hrubý popol | 2,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414212121 |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo, RAW PALEO Duoprotein |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Proteíny: | 10,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 4,9% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
