VETEXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - mokra hrana za pse - 400g
Kód: DLPVEEKAM0038Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - mokra hrana za pse - 400g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Chorá pečeň |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Ochorenia pečene |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Proteíny | 6,5% |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Hrubý popol | 2,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901891240689 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Chorá pečeň |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Ochorenia pečene |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Proteíny: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Hrubý popol: | 2,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
