VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra hrana za mačke - 100g
Kód: DLPVEEKAM0039Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra hrana za mačke - 100g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Extrínna pankreatická insuficiencia, Pankreatitída, Neznášanlivosť obilnín, Pankreatická nedostatočnosť, Obdobie rekonvalescencie, Ochorenia pečene, Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 100 g |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Rekonvalescencia, Chorá pečeň, Pankreas, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Not intended for human consumption., Provide fresh water for drinking., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 38% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414208919 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Extrínna pankreatická insuficiencia, Pankreatitída, Neznášanlivosť obilnín, Pankreatická nedostatočnosť, Obdobie rekonvalescencie, Ochorenia pečene, Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Rekonvalescencia, Chorá pečeň, Pankreas, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Not intended for human consumption., Provide fresh water for drinking., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 38% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
