VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokra hrana za pse - 400g
Kód: DLPVEEKAM0040Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokra hrana za pse - 400g| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Rekonvalescencia, Podpora trávenia, Bez obilnín, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Dehydratácia, Zotavenie po operácii tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rekonvalescencie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách, Zotavenie |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 400 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Proteíny | 8,9% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 5,9% |
| Hrubý popol | 2,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901891240719 |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Rekonvalescencia, Podpora trávenia, Bez obilnín, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Dehydratácia, Zotavenie po operácii tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rekonvalescencie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách, Zotavenie |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Proteíny: | 8,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 5,9% |
| Hrubý popol: | 2,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
