VETEXPERT Veterinary Diet Obesity Dog - mokra hrana za pse - 400g
Kód: DLPVEEKAM0041Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Obesity Dog - mokra hrana za pse - 400g| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Cukrovka, Sklon k nadváhe, Regulácia hladiny glukózy, Ochrana pred ochorením srdca |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie | Zlyhanie srdca, Diabetes mellitus, Nadváha |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 2,9% |
| Proteíny | 10,8% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901891240672 |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Cukrovka, Sklon k nadváhe, Regulácia hladiny glukózy, Ochrana pred ochorením srdca |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie srdca, Diabetes mellitus, Nadváha |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 2,9% |
| Proteíny: | 10,8% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
