3COTY 19. Chicken and Goose - mokré krmivo pre mačky - 180g
Kód: DLK3CTKAM0042Podrobný popis
3COTY 19. Chicken and Goose - mokré krmivo pre mačky - 180g| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 180 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah vlhkosti | 66,3% |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 19% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785316988 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 66,3% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 19% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
