3COTY 41. Turkey and chicken for kittens - mokré krmivo pre mačky - 180g
Kód: DLK3CTKAM0051Podrobný popis
3COTY 41. Turkey and chicken for kittens - mokré krmivo pre mačky - 180g| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 180 g |
| Hlavná chuť | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Obdobie rastu, Alergia na potraviny |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 19% |
| Obsah vlhkosti | 68,1% |
| Hrubý popol | 0,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785316346 |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Obdobie rastu, Alergia na potraviny |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 19% |
| Obsah vlhkosti: | 68,1% |
| Hrubý popol: | 0,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
