3COTY Chicken with krill For kittens - mokré krmivo pre mačky - 80g
Kód: DLK3CTKAM0021Podrobný popis
3COTY Chicken with krill For kittens - mokré krmivo pre mačky - 80g| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 80 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsah vlhkosti | 73,2% |
| Hrubý popol | 3% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785318661 |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsah vlhkosti: | 73,2% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
