ANIMAL ISLAND Mono Lamb - mokré krmivo pre mačky - 100g
Kód: DLKANLKAM0052Podrobný popis
ANIMAL ISLAND Mono Lamb - mokré krmivo pre mačky - 100g| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Pre eliminačné diéty |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 100 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Séria | ANIMAL ISLAND Monoproteina |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku | 5,1 % |
| Proteíny | 10,3% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popol | 1,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904905085115 |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Pre eliminačné diéty |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Séria: | ANIMAL ISLAND Monoproteina |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku: | 5,1 % |
| Proteíny: | 10,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popol: | 1,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
