ANIMONDA Integra Protect Renal Chicken - mokré krmivo pre mačky - 100g
Kód: DLZANMKMK0033Podrobný popis
ANIMONDA Integra Protect Renal Chicken - mokré krmivo pre mačky - 100g| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Struvitové kamene, Zlyhanie obličiek, Bez lepku |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Akútna hnačka, Zdravé obličky, Nedostatočný výkon obličiek, Prevencia tvorby struvitových kameňov, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana obličiek |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Séria | ANIMONDA Integra Protect |
| Typ balenia | Zásobník |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol | 1,3% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 7,8% |
| Obsah vlhkosti | 76% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721868006 |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Struvitové kamene, Zlyhanie obličiek, Bez lepku |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Akútna hnačka, Zdravé obličky, Nedostatočný výkon obličiek, Prevencia tvorby struvitových kameňov, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana obličiek |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Séria: | ANIMONDA Integra Protect |
| Typ balenia: | Zásobník |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol: | 1,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 7,8% |
| Obsah vlhkosti: | 76% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
