ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Chicken and Tuna - vlhké krmivo pre mačky - 85 g
Kód: DLKANMKAM0021Podrobný popis
ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Chicken and Tuna - vlhké krmivo pre mačky - 85 g| Hlavná chuť | Ryby |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kapacita | 85 g |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Vhodné pre | Mačka |
| Chuť krmiva | Tuniak, Kuracie mäso |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku | 7% |
| Proteíny | 11% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721830331 |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kapacita: | 85 g |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Vhodné pre: | Mačka |
| Chuť krmiva: | Tuniak, Kuracie mäso |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Proteíny: | 11% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
