BALTICA Smaki regionów Mono Pheasant - mokré krmivo pre mačky - 185g
Kód: DLKBA5KAM0007Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Mono Pheasant - mokré krmivo pre mačky - 185g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Alergia, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Sterilizácia, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Bažant |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Sterilizované, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 185 g |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah vlhkosti | 73% |
| Obsah tuku | 6,7% |
| Hrubý popol | 2,6% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521391 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Alergia, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Sterilizácia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Bažant |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Sterilizované, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah vlhkosti: | 73% |
| Obsah tuku: | 6,7% |
| Hrubý popol: | 2,6% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
