BOZITA Fresh Menu Rabbit in sauce - mokré krmivo pre mačky - 370g
Kód: DLSBZTZWI0041Podrobný popis
BOZITA Fresh Menu Rabbit in sauce - mokré krmivo pre mačky - 370g| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | Lepenka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Králik |
| Hmotnosť | 370 g |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | BOZITA Fresh Menu |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Proteíny | 7,5% |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah vlhkosti | 83% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330049322 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | BOZITA Fresh Menu |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Proteíny: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah vlhkosti: | 83% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
