BRIT Care Grain-Free Adult Insect&Herring Sensitive - suché krmivo pre mačky - 400g
Kód: DLKRITKAS0007Podrobný popis
BRIT Care Grain-Free Adult Insect&Herring Sensitive - suché krmivo pre mačky - 400g| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Hrubý popol | 8,2% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 34% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8595602554201 |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Hrubý popol: | 8,2% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 34% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
