CALIBRA VD Cat Hypoallergenic Tuna - mokré krmivo pre mačky - 200g
Kód: VETCIBKMK0002Podrobný popis
CALIBRA VD Cat Hypoallergenic Tuna - mokré krmivo pre mačky - 200g| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Alergia |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Proteíny | 7,5% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8595706702096 |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť, Alergia |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Proteíny: | 7,5% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
