FELIX Play Tubes Chicken, Liver - suché krmivo pre mačky - 50 g
Kód: DLZFEJKDK0037Podrobný popis
FELIX Play Tubes Chicken, Liver - suché krmivo pre mačky - 50 g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 50 g |
| Bez cukru | Nie |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Kuracia pečeň, Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia | balíček |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby | Mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Séria | PURINA Felix |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Proteíny | 35% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 19,5% |
| Hrubý popol | 8,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613036707381 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Bez cukru: | Nie |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Kuracia pečeň, Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia: | balíček |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby: | Mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Séria: | PURINA Felix |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 19,5% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
